Fuar Prodüksiyon

VİDEO ÇEKİMİ / BACKSTAGE

Fuar standının genel ve aktüel planları, eğer varsa fuar süresince standınızda yapılacak etkinlikler (dans gösterisi, yarışma, eğlence, defile, müzik dinletisi vb.), firma yetkililerinin firma hakkında ve fuar hakkında vereceği röportajlar profesyonel kamera ile hd video kalitesinde çekilir. Daha sonra çekilen bu videolar montajlanır ve tarafınıza teslim edilir.

Talep edilmesi halinde fuar öncesinde firmanızın çekimleri de yapılarak fuardaki standınızda yayınlanmak üzere tanıtım videosu hazırlanabilir. Aynı zamanda elinizde mevcut olan tanıtım videolarına, ya da yapılacak olan yeni tanıtım videonuza profesyonel seslendirme hizmeti de verilir. (www.baymaske.com.tr) Lütfen örnek çalışmalarımıza göz atın.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fuar standının genel ve aktüel planları, katılımcının belirteceği spesifik noktalar, ürünler ve makineler profesyonel olarak fotoğraflanır. Standın boş hali, kalabalık hali, özel ziyaretçilerle toplantılar ve hatıra fotoğrafları, firma çalışanlarının yer aldığı hatıra fotoğrafları çekilir. Bunların bir kısmı seçilir ve basılı olarak katılımcıya teslim edilir. Ayrıca çekilen fotoğrafların tamamı daha sonra kaliteli baskı yapılabilecek yüksek çözünürlükte katılımcıya verilir.

Talep edilmesi halinde fuar öncesinde de fotoğraf çekimleriniz gerekirse stüdyo ortamında, gerekirse dış mekanda yapılarak fuarda kullanılmak üzere katalog, broşür, poster vb. hazırlıklar yapılır. Lütfen örnek çalışmalarımıza göz atın.