Papaya.com.tr Nedir?

Bu site, Baymaske Tanıtım Basım Yayın Müzik Yapım Seslendirme Bil. Tur. Teks. ve Koz. Tic. Ltd. Şti.’nin (bundan böyle Baymaske olarak anılacaktır) nitelikli genç insan kaynağı alanında faaliyet gösteren Papaya tescilli markasıyla yürüttüğü faaliyetlerde görev almak isteyen kişilerin cv’lerini oluşturarak müraacat edebildikleri, ve Baymaske müşterilerinin çalışabilecekleri adayları inceleyip talep gönderebilecekleri online bir platformdur.

GENEL KOŞULLAR & GİZLİLİK İLKELERİ

Bu bölüm Baymaske’nin genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, bu siteyi herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Baymaske, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Baymaske’nin papaya.com.tr adresini ziyaret ettiğiniz zaman bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle papaya.com.tr adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

Kopyalama

papaya.com.tr içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Baymaske’nin haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Bununla birlikte, Baymaske paylaşılmasına müsade ettiği içeriklerin altına sosyal medya paylaşım ikonları ekleyebilir, kullanıcılar bu ikonları kullanarak ilgili içeriği kendi profillerinde paylaşabilirler.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya fikirlerin kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan görsel ve tasarımların her türlü hakkı Baymaske’ye aittir.

Kullanım

Bu site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, Baymaske sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

  1. Yanlış, düzensiz, eksik ve/veya yanıltıcı bilgi ve/veya uygun olmayan fotoğraf içeren başvuru formunun siteye kaydedilmesi halinde,
  2. Başvuru formunda talep edilenlerin dışında bilgilerin; özel ve/veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve/veya üyelik satış formasyonları gibi bilgilerin ilave edilmesi halinde,
  3. papaya.com.tr’ye üye olan kimselerin, Baymaske’nin sağladığı işlerde tanıştığı firmalar ve bunların yetkilileri ile Baymaske’nin bilgisi dışında iletişim kurması, herhangi bir iş yapması ya da teşebbüs etmesi halinde, (bu maddede bahsi geçen istenmeyen durum gerçekleştiği taktirde Baymaske’nin hem iş kaybı hem de prestij kaybı ile ilgili her türlü maddi ve manevi kanuni hakları saklıdır)

İNTERNET SİTESİ GÜVENLİK KURALLARI

Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında Baymaske’nin her türlü kanuni hakkı saklıdır.

  1. Kullanıcıların diğer başvuru bilgilerine girme çabaları ve/veya sitenin genel güvenliğini tehdit edecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı çalışmalar,
  2. Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetler,
  3. Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma teşebbüsleri,
  4. Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve/veya sitenin kilitlenmesini sağlamak amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari ve/veya kişisel elektronik postanın yollanması gibi.

Baymaske’nin Sorumlulukları;

Baymaske, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Baymaske’ye aittir.

Başvuru formunu site üzerinden gönderen kullanıcı; başvuru formunda bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

Baymaske bir işveren değildir; site üzerinden gönderilen başvuru formları Baymaske’nin sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen başvuru formu sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Baymaske, bu sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse Baymaske bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. Baymaske başvuru formunuza bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

papaya.com.tr ÜYE GİZLİLİK PRENSİPLERİ

papaya.com.tr, bir insan kaynakları sitesi olarak, temel ilkelerinden biri aday gizliliğine verdiği önemdir. Amacımız, tüm üyelerimiz için güvenli bir site ve çalışma ortamı yaratabilmektedir.

papaya.com.tr başvuru formunu dolduran adayların iletişim bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb) Baymaske ve Papaya’dan hizmet almak isteyen kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır. Ancak işin gerektirdiği bazı özel durumlarda çalışacağınız firma yetkilileri sizin iletişim bilgilerinizi talep edebilir. Prensip olarak bu gibi durumlarda iletişim bilgileri paylaşılmadan önce aday üyelerden onay alınır. Eğer Baymaske müşterilerinin iletişim bilgilerinizi öğrenmesini arzulamıyorsanız, bunu sizden onay istendiği zaman belirtebilirsiniz.

Bir insan kaynakları sitesi olan papaya.com.tr’nin veritabanı adayların site üzerinden doldurduğu başvuru formlarından oluşmaktadır. Baymaske’nin müşterisi olan firmalar, çoğu zaman adayların genel özelliklerini ve fotoğraflarını incelemek isterler. Bu durumda aşağıdaki yollardan biri izlenir.

  1. Müşterinin Baymaske’nin yönlendireceği bir internet sitesine yönlendirilmesi, aday adaylarının genel bilgilerini ve fotoğraflarını incelemesi, uygun gördüğü adayları Baymaske’ye bildirmesi,
  2. Baymaske’nin müşteriye eposta yoluyla uygun gördüğü aday adaylarının listesini sunması, müşterinin bu sunumdaki kişiler arasından uygun görüğü adayları Baymaske’ye bildirmesi.

Baymaske’den hizmet almak isteyen tüm işverenlerin sizi aday olarak görebilmesi için başvuru formunuzun sonunda yer alan ‘fotoğrafların internet sitelerinde kullanılması‘ alanında ‘KULLANILABİLİR‘ olarak işaretlemiş olmanız gerekir. Böylece (iletişim bilgileriniz hariç) genel bilgileriniz ve fotoğraflarınız, sadece Baymaske’nin uygun gördüğü internet sitelerinde potansiyel müşteri olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

Sistemimizde üye ya da müşteri olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi ve/veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde başvuru formunuzun istediğiniz zaman veri tabanından silinmesini talep edebilirsiniz.

Baymaske’nin en değer verdiği prensibi olan Aday Gizliliği konusunda bütün çabalarımıza karşın olumsuz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bu konuyu iletişim kanallarımız aracılığı (eposta, telefon, sosyal medya hesapları) ile bize iletiniz.

papaya.com.tr, üyelerinin kişisel bilgilerini Baymaske’nin sunacağı iş fırsatları konusunda kendilerine bilgi vermek (e-posta, bülten, sms gibi) amacıyla kullanabilir. Üye bahsi geçen tanıtımların kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman papaya@papaya.com.tr adresine talebini açklayan bir mail atarak bu bilgilerin kendisine gönderilmemesini sağlayabilir.

papaya.com.tr’yi tercih ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz.

Baymaske Tanıtım Basım ve Yayın Tic. Ltd. Şti.
Adres: Çubuklu Mah. Meşe Sokak Orman Çıkmazı
Boğaziçi Sitesi No:20 34805 Kavacık
Beykoz / İSTANBUL

Tel: 0216 693 14 00