HAKKIMIZDA, NELER YAPARIZ?

Papaya Ajans fuar katılımcılarına yönelik sıradan bir ‘hostes ajansı’ olarak 2003 yılının Mart ayında kuruldu. Kurulduğunda şahıs firması idi.

2004 yılında ajans bünyesinde ‘web tasarımı’ hizmeti, paralelinde de domain – hosting hizmeti verilmeye başlandı. (hala devam etmektedir)

2005 yılının sonlarına doğru, ileriye yönelik kurumsallaşma planlamaları dahilinde Baymaske Tanıtım Ltd. Şti. satın alındı.

Bir süre Papaya Ajans şahıs firması, Baymaske ise tüzel kişilik olarak ayrı ayrı faaliyetlerine devam etti.

2006 yılında ilk fotoğraf stüdyosu kuruldu. Tekstil sektörüne yönelik profesyonel fotoğraf çekimi ve grafik tasarımı hizmetleri ajans bünyesinde, matbaa hizmetleri ise outsource edilerek kurumsal çözüm ortakları eliyle verilmeye başlandı. (hala devam etmektedir)

Papaya markası 2006 yılında tescil edildi. Daha sonra şahıs firması kapatıldı. Papaya, Baymaske’nin tescilli bir markası olarak faaliyetlerine devam etti.

2011 yılının Ocak ayında seslendirme stüdyosu kuruldu. Baymaske Seslendirme kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. bkz. baymaske.com.tr

Günümüzde Baymaske, yola çıktığı sektör olan ‘fuar hostesi’ ve ‘stand hostesi’ işini, ilkelerinden ödün vermeden Papaya markasıyla devam ettirmektedir.

Ajansımız, sektörün içinde bulunduğu içler acısı hale, etik ve kurumsallık dışı çirkin rekabete inatla direnmektedir.

 • İŞİMİZİ SEVERİZ

  Biz işimizi severek yaparız. Hem müşterilerimize, hem de çalışanlarımıza bu sevgiyi ve beraberinde de saygıyı yansıtmaya çalışırız.

 • ÖZEN GÖSTERİRİZ

  Sunumlarımızı profesyonelce yaparız. Müşterilerimizin en kolay şekilde tercihlerini yapabileceği bol alternatifler sunarız.

 • ÇÖZÜM ÜRETİRİZ

  Çalışma öncesinde veya çalışma esnasında her an her şey olabilir. Bu bir sorun da olabilir, yeni bir fikir de. Biz yılların verdiği tecrübemizle isteklerinize en kısa sürede çözüm üretiriz.

 • KOLAY ULAŞILIRIZ

  İletişimin gücüne inanırız. Bu yüzden dilediğiniz her an ulaşılabilir olmaya özen gösteririz. Telefon, sms, eposta… Yeter ki bir şekilde iletişim kuralım. İhtiyaçlarınıza en hızlı çözümü üretmeye çalışırız.